קצת עלינו..

מיכל ריין

אני מיכל, נשואה לאריה ואמא של שקד. בעלת תואר ראשון בתזונה ותואר שני במדעי הרפואה. עובדת במכון ויצמן כדיאטנית קלינית של מחקר התזונה האישית ומנחת קבוצות. בגיל 29 נכנסתי להריון. אושר גדול. בהעמסת סוכר גיליתי שיש לי סוכרת הריון. למרות הפחד הגדול עם הזמן למדתי ליצור שילובים נכונים , לחיות עם הסוכרת ולהעביר הריון בריא ושמח. אחרי ההריון נשארו עכבות של הסוכרת איתן אני מתמודדת בעזרת אורח חיים בריא בזכותו אני נמנעת מתרופות. מאמינה שהתזונה משחקת תפקיד מרכזי בבריאות שלנו ומוקירה את השיפור הבריאותי שהיא איפשרה לי.

 

רוני גפני- קורן

אני רוני, נשואה לרז ואימא של תור. גרים ברמת השרון. אני מאמנת אישית ומדריכת סדנאות לפי גישת אדלר. בגיל 33 נכנסתי להריון שבמהלכו גילו לי את סוכרת ההיריון. הגילוי דרש התמודדות גדולה והסוכרת השאירה עקבות גם לאחר הלידה ולכן ביצעתי שינוי גדול באורח החיים שלי ועברתי לתזונת הפליאו שבזכותה בריאותי הפיזית והנפשית השתפרה ללא הכר. הידע התזונתי שלי מתבסס על קריאה מרובה, שיחות עם רופאים ואנשי מקצוע מהתחום. אני מאמינה שאפשר לעבור את ההריון בהנאה ובהשלמה עם הסוכרת

שתינו מייעצות בקבוצה "הריון מתוק- סכרת הריון"

 

חברנו יחד, עם הידע והניסיון המקצועי המשולב, על מנת להביא לכן את המידע מהמחקרים הכי עדכניים בנושאי התזונה, לתמוך בכן בהתמודדות עם הסוכרת ולסייע ביצירת הרגלים חדשים במהלך ההריון שילוו אתכן גם לאחריו.

אנחנו כאן בשביל שיהיה לכן את המידע המלא והתמיכה ליצירת הריון ואורח חיים בריא!

 

צוות שוגר מאמי