תנאי שימוש

ברוכות הבאות לאתר- שוגר מאמי www.sugarmommy.co.il

השימוש בלשון נקבה נעשה מטעמי נוחות בלבד. כל הטקסטים כמובן פונים לנשים ולגברים כאחד.

  1. המידע באתר זה אינו מהווה המלצה רפואית מכל סוג – בכל שינוי יש להתייעץ עם רופא מוסמך. ההמלצות באתר אינם מהוות תחליף לקבלת טיפול או יעוץ רפואי. אין במידע זה בלבד כדי לבנות טיפול מקצועי מיומן במקום המפגש האישי עם מי שהוסמך לעסוק בכך. יישום ההמלצות הניתנות באתר הוא באחריות האישים של הקוראת.
  2. האתר מציע מידע אודות סוכרת הריון, המלצות תזונה, המלצות להתמודדות יומיומית ותמיכה בנשים עם סוכרת הריון ולאחר הלידה וכן, את השירותים אותם ניתן לקבל מצוות האתר. חשוב להקפיד ולעיין בתנאי השימוש וזאת כיוון שעצם השימוש באתר מעיד על הסכמתך לתנאים המפורטים להלן.
  3. האתר מיועד לכל מי שחפצה ללמוד ולהבין מה עובר עליה ועל גופה במהלך הריון סוכרתי ובכלל לכל מי שמתעניין במידע עדכני ורלוונטי לטיפול והתמודדות עם סוכרת הריון והריון וסוכרת בכלל. צוות האתר מזמין את מי שזקוקה לתמיכה נוספת לפנות אלינו ליעוץ ותמיכה אישית וכן לקבוצת הפייסבוק "הריון מתוק-סכרת הריון".
  4. זכויות באתר: כל הזכויות לתכנים באתר זה שמורות לכותבים ויוצרות הבלוג בלבד.
  5. ניתן להשתמש באתר לפי הפרטים המפורטים להלן: היתן לעשות באתר שימוש למטרת קריאה ולימוד אישי לצורך הבנה כללית של רשימת הנושאים. ניתן להפנות לאתר ולשתף את תכניו, לציין אותו ברשימת מקורות ולציינו בכלל בכפוף לזכויות היוצרים של צוות האתר.
  6. המידע באתר נכתב באופן שקול ובתשומת לב רבה, עם זאת אין בכך משום התחייבות כי לא נפלו טעויות ושגיאות.
  7. התכנים באתר מתעדכנים על פי שיקול דעת הצוות ואין מחויבות לעדכנם במועדים קבועים.
  8. הגבלת השימוש: אין להעתיק/ לצלם ולהשתמש בכל החומרים שנכתבו באתר הכוללים: קטעי מידע תוכן ומכלול איורים גרפיים שעוצבו בדפי האתר(תצרפים/תרשימים).אין ליצור מהתכנים והעיצובים לקט או מאגר מידע מתוך האתר ולעשות בו שימוש.אין להפיץ, לשווק, להציג, לשכפל, לפרסם, למכור או לעשות שימוש מסחרי כלשהו בכל תמונות, עיצובים גרפיים, טקסט או חומר אחר באתר.

 

הגלישה באתר מהווה הסכמה לתנאים אלה.

כל הזכויות שמורות לצוות שוגר מאמי©